У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білецьківка - Сади-3
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Білецьківка - Сади-3:

Поточний розклад електричок Білецьківка - Сади-3 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 58 хв зі станції Білецьківка і прибуває на станцію Сади-3 о 10 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6952 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Білецьківка і Сади-3 цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Павлівка(06.32), Світловодськ(06.45), Дніпро(З.П)(07.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Білецьківка - Сади-3, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Білецьківка Сади-3 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Білецьківка - Сади-3 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Білецьківка та Сади-3 – 18.5 км. Ціна квитка на електричку Білецьківка Сади-3 складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 06.27
Білецьківка
07.28
Сади-3
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 09.58
Білецьківка
10.46
Сади-3
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Білецьківка -Сади-3 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Білецьківка — Сади-3

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сади-3 — Білецьківка