У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-6 - Світловодськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-6 - Світловодськ:

Поточний розклад електричок Сади-6 - Світловодськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 30 хв зі станції Сади-6 і прибуває на станцію Світловодськ о 21 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6959 сполученням Недогарки - Світловодськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Сади-6 і Світловодськ цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Сади-5(20.33), Сади-3(20.41), Дніпро(З.П)(20.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-6 - Світловодськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-6 Світловодськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-6 - Світловодськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-6 та Світловодськ – 12.5 км. Ціна квитка на електричку Сади-6 Світловодськ складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.09
Сади-6
08.48
Світловодськ
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.00
Сади-6
13.39
Світловодськ
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 20.30
Сади-6
21.09
Світловодськ
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-6 -Світловодськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-6 — Світловодськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Світловодськ — Сади-6