У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сальницький - Десенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сальницький - Десенка:

Поточний розклад електричок Сальницький - Десенка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції Сальницький і прибуває на станцію Десенка о 18 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6311 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Сальницький і Десенка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сальницький - Десенка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сальницький Десенка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сальницький - Десенка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сальницький та Десенка – 7.1 км. Ціна квитка на електричку Сальницький Десенка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сальницький -Десенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сальницький — Десенка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Десенка — Сальницький