У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сальницький - Гулівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сальницький - Гулівці:

Поточний розклад електричок Сальницький - Гулівці включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 03 хв зі станції Сальницький і прибуває на станцію Гулівці о 22 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6306 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Сальницький і Гулівці цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сальницький - Гулівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сальницький Гулівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сальницький - Гулівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сальницький та Гулівці – 13.0 км. Ціна квитка на електричку Сальницький Гулівці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сальницький -Гулівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сальницький — Гулівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гулівці — Сальницький