У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сальницький - Яришівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сальницький - Яришівка:

Поточний розклад електричок Сальницький - Яришівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 44 хв зі станції Сальницький і прибуває на станцію Яришівка о 22 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6303 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Сальницький і Яришівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Сосонка(08.11), Вінниця(08.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сальницький - Яришівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сальницький Яришівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сальницький - Яришівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сальницький та Яришівка – 37.8 км. Ціна квитка на електричку Сальницький Яришівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сальницький -Яришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сальницький — Яришівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яришівка — Сальницький