У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сальницький - Жмеринка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сальницький - Жмеринка-Пас.:

Поточний розклад електричок Сальницький - Жмеринка-Пас. включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 44 хв зі станції Сальницький і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6303 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Сальницький і Жмеринка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Сосонка(08.11), Вінниця(08.34), Яришівка(09.09), Демидівка(09.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сальницький - Жмеринка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сальницький Жмеринка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сальницький - Жмеринка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сальницький та Жмеринка-Пас. – 71.4 км. Ціна квитка на електричку Сальницький Жмеринка-Пас. складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сальницький -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сальницький — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка-Пас. — Сальницький