У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Новомосковськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Новомосковськ:

Поточний розклад електричок Самарівка - Новомосковськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 55 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Новомосковськ о 07 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Самарівка і Новомосковськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Новомосковськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Новомосковськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Новомосковськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Новомосковськ – 14.1 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Новомосковськ складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Новомосковськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Новомосковськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новомосковськ — Самарівка