У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Кошмак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Кошмак:

Поточний розклад електричок Саморідня - Кошмак включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 02 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Кошмак о 16 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Саморідня і Кошмак цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Кошмак, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Кошмак ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Кошмак можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Кошмак – 12.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Кошмак складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.10
Саморідня
09.25
Кошмак
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.02
Саморідня
16.15
Кошмак
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Саморідня
21.33
Кошмак
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Кошмак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саморідня — Кошмак

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кошмак — Саморідня