У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кошмак
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кошмак:

Актуальний розклад електричок по станції Кошмак містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кошмак з такими станціями і населеними пунктами як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 31 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Завадівка, Корсунь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кошмак відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Цвіткове - Миронівка, Миронівка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кошмак відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кошмак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кошмак