У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Валява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Валява:

Поточний розклад електричок Саморідня - Валява включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 02 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Валява о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Саморідня і Валява цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Валява, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Валява ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Валява можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Валява – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Валява складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.10
Саморідня
09.36
Валява
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.02
Саморідня
16.26
Валява
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Саморідня
21.45
Валява
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Валява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саморідня — Валява

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Валява — Саморідня