У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Валява - Саморідня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Валява - Саморідня:

Поточний розклад електричок Валява - Саморідня включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 02 хв зі станції Валява і прибуває на станцію Саморідня о 19 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6643 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Валява і Саморідня цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Валява - Саморідня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Валява Саморідня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Валява - Саморідня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Валява та Саморідня – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Валява Саморідня складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.25
Валява
06.50
Саморідня
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 13.50
Валява
14.15
Саморідня
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.02
Валява
19.27
Саморідня
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Валява -Саморідня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Валява — Саморідня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саморідня — Валява