У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саморідня - Завадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саморідня - Завадівка:

Поточний розклад електричок Саморідня - Завадівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 02 хв зі станції Саморідня і прибуває на станцію Завадівка о 16 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Саморідня і Завадівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саморідня - Завадівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саморідня Завадівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саморідня - Завадівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саморідня та Завадівка – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Саморідня Завадівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.10
Саморідня
09.31
Завадівка
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 16.02
Саморідня
16.21
Завадівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Саморідня
21.39
Завадівка
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саморідня -Завадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саморідня — Завадівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Завадівка — Саморідня