У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Гірне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Гірне:

Поточний розклад електричок Сасівка - Гірне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 21 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Гірне о 18 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 42 хв. Між станціями Сасівка і Гірне цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Вовчий(09.32), Лавочне(10.40), Любинці(12.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Гірне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Гірне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Гірне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Гірне – 96.9 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Гірне складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.26
Сасівка
12.08
Гірне
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 16.21
Сасівка
18.54
Гірне
2 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Гірне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Гірне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гірне — Сасівка