У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Оброшин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Оброшин:

Поточний розклад електричок Сасівка - Оброшин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 26 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Оброшин о 14 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 4 г 41 хв. Між станціями Сасівка і Оброшин цей електропоїзд проїжджає 35 зупинок. Серед них Вовчий(09.32), Лавочне(10.40), Любинці(12.02), Задорожна(13.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Оброшин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Оброшин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Оброшин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Оброшин – 191.1 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Оброшин складає 106.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.26
Сасівка
14.07
Оброшин
4 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Оброшин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Оброшин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Оброшин — Сасівка