У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Воловець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Воловець:

Поточний розклад електричок Сасівка - Воловець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 40 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Воловець о 17 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6508 сполученням Мукачево - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Сасівка і Воловець цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Воловець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Воловець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Воловець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Воловець – 20.1 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Воловець складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.26
Сасівка
09.59
Воловець
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 16.40
Сасівка
17.13
Воловець
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.54
Сасівка
22.28
Воловець
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Воловець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воловець — Сасівка