У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саверці - Білки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саверці - Білки:

Поточний розклад електричок Саверці - Білки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Саверці і прибуває на станцію Білки о 06 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204-6010 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Саверці і Білки цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Чернявка(06.47), Сорочий Брід(07.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саверці - Білки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саверці Білки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саверці - Білки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саверці та Білки – 47.2 км. Ціна квитка на електричку Саверці Білки складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6202-6006 Козятин Київ 05.28
Саверці
06.23
Білки
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6204-6010 Козятин Київ 06.42
Саверці
07.49
Білки
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6210-6020 Козятин Київ 13.01
Саверці
14.05
Білки
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саверці -Білки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саверці — Білки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білки — Саверці