У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савичі - Жлобинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савичі - Жлобинський:

Поточний розклад електричок Савичі - Жлобинський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 49 хв зі станції Савичі і прибуває на станцію Жлобинський о 12 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6501 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Савичі і Жлобинський цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савичі - Жлобинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савичі Жлобинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савичі - Жлобинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савичі та Жлобинський – 7.5 км. Ціна квитка на електричку Савичі Жлобинський складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503* Коростень Шепетівка 00.03
Савичі
00.12
Жлобинський
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 12.49
Савичі
12.58
Жлобинський
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савичі -Жлобинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .