У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Сезонна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Сезонна:

Поточний розклад електричок Савинці - Сезонна включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 03 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Сезонна о 04 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6430 сполученням Ізюм - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Савинці і Сезонна цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Сезонна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Сезонна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Сезонна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Сезонна – 25.8 км. Ціна квитка на електричку Савинці Сезонна складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6410 Савинці Харків 04.03
Савинці
04.43
Сезонна
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 05.50
Савинці
06.41
Сезонна
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 10.27
Савинці
11.16
Сезонна
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 13.57
Савинці
14.48
Сезонна
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 15.08
Савинці
15.57
Сезонна
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Сезонна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Сезонна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сезонна — Савинці