У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - 934 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - 934 Км:

Поточний розклад електричок Селекційна - 934 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 38 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію 934 Км о 12 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 8 хв. Між станціями Селекційна і 934 Км цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Єзерська(09.44), Клименівка(10.32), 878 Км(11.13), Прядкін(12.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - 934 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна 934 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - 934 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 09.38
Селекційна
12.46
934 Км
3 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -934 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — 934 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 934 Км — Селекційна