У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

934 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 934 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 934 Км містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 934 Км з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Краматорськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 00 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Рудаєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 934 Км відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Слов'янськ, Слов'янськ - Лозова, Харків-Пас. - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 934 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 934 Км - Харків від 70.00 грн. (184.7 км)

  • 934 Км - Краматорськ від 45.00 грн. (109.2 км)

  • 934 Км - Лозова від 12.50 грн. (5.3 км)

  • 934 Км - Слов'янськ від 35.00 грн. (95.0 км)

  • 934 Км - Лихачове від 45.00 грн. (112.3 км)

  • 934 Км - Барвенкове від 25.00 грн. (53.6 км)

  • 934 Км - Мерефа від 60.00 грн. (162.7 км)

  • 934 Км - Близнюки від 15.50 грн. (12.2 км)

  • 934 Км - Високий від 50.00 грн. (138.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809 Лозова Слов'янськ 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Краматорськ Харків 10.06 1 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
6802 Слов'янськ Лозова 12.22 1 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Слов'янськ 13.42 1 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813* Харків Краматорськ 16.30 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 18.16 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6808 Слов'янськ Лозова 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 934 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 934 Км