У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Безпалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Безпалівка:

Поточний розклад електричок Селекційна - Безпалівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 19 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Безпалівка о 14 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6529 сполученням Харків-Пас. - Біляївка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Селекційна і Безпалівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Єзерська(21.47), Шурине(22.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Безпалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Безпалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Безпалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Безпалівка – 30.2 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Безпалівка складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Безпалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Безпалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Безпалівка — Селекційна