У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6529 Харків — Біляївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Біляївка номер 6529 відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Біляївка о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6529 Харків - Біляївка пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Науковий, Південний, Артемівка, Міст, Єзерська, Бірки, Шурине, Безпалівка, Лихачове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.30
Новоселівка 20.35 1 хв  20.36 5 хв 
Липовий Гай 20.40 2 хв  20.42 10 хв 
Покотилівка 20.47 1 хв  20.48 17 хв 
Науковий 20.51 1 хв  20.52 21 хв 
Високий 20.54 1 хв  20.55 24 хв 
Південний 21.00 1 хв  21.01 30 хв 
Комарівка 21.03 1 хв  21.04 33 хв 
Артемівка 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Мерефа 21.12 2 хв  21.14 42 хв 
Міст 21.19 1 хв  21.20 49 хв 
Селекційна 21.23 1 хв  21.24 53 хв 
Єзерська 21.29 1 хв  21.30 59 хв 
Липкуватівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  3 хв 
Бірки 21.40 1 хв  21.41 1 г  10 хв 
Першотравневий 21.48 1 хв  21.49 1 г  18 хв 
Шурине 21.53 1 хв  21.54 1 г  23 хв 
Широніне 21.58 1 хв  21.59 1 г  28 хв 
Безпалівка 22.03 1 хв  22.04 1 г  33 хв 
Трійчате 22.17 1 хв  22.18 1 г  47 хв 
Лихачове 22.31 1 хв  22.32 2 г  1 хв 
Біляївка 22.47 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6529 Харків-Пас. — Біляївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728