У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селець-Беньків - Радехів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селець-Беньків - Радехів:

Поточний розклад електричок Селець-Беньків - Радехів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 49 хв зі станції Селець-Беньків і прибуває на станцію Радехів о 22 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6052 сполученням Львів - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Селець-Беньків і Радехів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селець-Беньків - Радехів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селець-Беньків Радехів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селець-Беньків - Радехів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селець-Беньків та Радехів – 18.7 км. Ціна квитка на електричку Селець-Беньків Радехів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6052 Львів Стоянів 21.49
Селець-Беньків
22.26
Радехів
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селець-Беньків -Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селець-Беньків — Радехів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радехів — Селець-Беньків