У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селець-Беньків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Селець-Беньків:

Актуальний розклад електричок по станції Селець-Беньків містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Селець-Беньків з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 36 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Воля-Холоївська, Кам'янка-Бузька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Селець-Беньків відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Стоянів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Селець-Беньків відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051 Стоянів Львів 05.40 1 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6052 Львів Стоянів 21.35 1 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Селець-Беньків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Селець-Беньків