У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селичівка - Київ-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селичівка - Київ-Волинський:

Поточний розклад електричок Селичівка - Київ-Волинський включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 25 хв зі станції Селичівка і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6803 сполученням Гребінка - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 48 хв. Між станціями Селичівка і Київ-Волинський цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Новотроянда(06.09), Мала Олександрівка(06.41), Лівий Берег(07.18), Караваєві Дачі(07.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селичівка - Київ-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селичівка Київ-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селичівка - Київ-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селичівка та Київ-Волинський – 67.2 км. Ціна квитка на електричку Селичівка Київ-Волинський складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6803 Гребінка Київ 06.05
Селичівка
07.53
Київ-Волинський
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6805 Гребінка Київ 07.25
Селичівка
09.04
Київ-Волинський
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 12.52
Селичівка
14.37
Київ-Волинський
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селичівка -Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селичівка — Київ-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ-Волинський — Селичівка