У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селичівка - Паризька Комуна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селичівка - Паризька Комуна:

Поточний розклад електричок Селичівка - Паризька Комуна включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Селичівка і прибуває на станцію Паризька Комуна о 19 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6822 сполученням Київ-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Селичівка і Паризька Комуна цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Баришівка(21.44), Переяславська(22.13), Богданівка(22.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селичівка - Паризька Комуна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селичівка Паризька Комуна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селичівка - Паризька Комуна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селичівка та Паризька Комуна – 80.9 км. Ціна квитка на електричку Селичівка Паризька Комуна складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селичівка -Паризька Комуна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селичівка — Паризька Комуна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Паризька Комуна — Селичівка