У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селищанський - Гулівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селищанський - Гулівці:

Поточний розклад електричок Селищанський - Гулівці включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 51 хв зі станції Селищанський і прибуває на станцію Гулівці о 09 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6306 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Селищанський і Гулівці цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Яришівка(09.24), Вінниця(09.46), Сосонка(10.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селищанський - Гулівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селищанський Гулівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селищанський - Гулівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селищанський та Гулівці – 48.9 км. Ціна квитка на електричку Селищанський Гулівці складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селищанський -Гулівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селищанський — Гулівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гулівці — Селищанський