У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селищанський - Стадниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селищанський - Стадниця:

Поточний розклад електричок Селищанський - Стадниця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Селищанський і прибуває на станцію Стадниця о 18 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6306 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Селищанський і Стадниця цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Яришівка(09.24), Вінниця(09.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селищанський - Стадниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селищанський Стадниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селищанський - Стадниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селищанський та Стадниця – 27.0 км. Ціна квитка на електричку Селищанський Стадниця складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6306 Жмеринка Козятин 09.19
Селищанський
10.15
Стадниця
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 17.46
Селищанський
18.28
Стадниця
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селищанський -Стадниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селищанський — Стадниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стадниця — Селищанський