У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селищанський - Яришівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селищанський - Яришівка:

Поточний розклад електричок Селищанський - Яришівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 59 хв зі станції Селищанський і прибуває на станцію Яришівка о 21 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Селищанський і Яришівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селищанський - Яришівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селищанський Яришівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селищанський - Яришівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селищанський та Яришівка – 4.9 км. Ціна квитка на електричку Селищанський Яришівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селищанський -Яришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селищанський — Яришівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яришівка — Селищанський