У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селищанський - Жмеринка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селищанський - Жмеринка-Пас.:

Поточний розклад електричок Селищанський - Жмеринка-Пас. включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 06 хв зі станції Селищанський і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 16 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6311 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Селищанський і Жмеринка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Гнівань(19.11), Браїлів(19.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селищанський - Жмеринка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селищанський Жмеринка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селищанський - Жмеринка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селищанський та Жмеринка-Пас. – 28.7 км. Ціна квитка на електричку Селищанський Жмеринка-Пас. складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селищанський -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селищанський — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка-Пас. — Селищанський