У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Драчино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Драчино:

Поточний розклад електричок Семенівка - Драчино включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 07 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Драчино о 18 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 4 г 40 хв. Між станціями Семенівка і Драчино цей електропоїзд проїжджає 35 зупинок. Серед них Щирець 2(09.53), П'ятничани(10.36), Верхнє Синьовидне(11.43), Бескит(13.02), Сасівка(14.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Драчино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Драчино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Драчино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Драчино – 167.8 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Драчино складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
14.28
Драчино
4 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
18.46
Драчино
4 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Драчино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Драчино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Драчино — Семенівка