У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Мінеральне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Мінеральне:

Поточний розклад електричок Семенівка - Мінеральне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 07 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Мінеральне о 21 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 7 г 41 хв. Між станціями Семенівка і Мінеральне цей електропоїзд проїжджає 53 зупинок. Серед них Щирець 2(14.12), Угерсько(15.02), Гребенів(16.21), Воловець(17.51), Пасіка(18.51), Страбичово(20.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Мінеральне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Мінеральне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Мінеральне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Мінеральне – 228.0 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Мінеральне складає 130.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
21.48
Мінеральне
7 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Мінеральне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Мінеральне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мінеральне — Семенівка