У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Стрий(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Стрий(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Семенівка - Стрий(всі вокзали) включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 48 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Стрий(всі вокзали) о 10 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6155 сполученням Львів - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Семенівка і Стрий(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Щирець 2(18.29), Миколаїв-Дністровський(18.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Стрий(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Стрий(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Стрий(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Стрий(всі вокзали) – 53.5 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Стрий(всі вокзали) складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
10.51
Стрий
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
15.11
Стрий
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.24
Семенівка
19.31
Стрий
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.03
Семенівка
22.07
Стрий
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий(всі вокзали) — Семенівка