У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Тухля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Тухля:

Поточний розклад електричок Семенівка - Тухля включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 24 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Тухля о 20 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 26 хв. Між станціями Семенівка і Тухля цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Щирець 2(14.12), Угерсько(15.02), Гребенів(16.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Тухля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Тухля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Тухля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Тухля – 102.7 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Тухля складає 58.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
12.14
Тухля
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
16.33
Тухля
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.24
Семенівка
20.44
Тухля
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Тухля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Тухля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тухля — Семенівка