У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Вовчий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Вовчий:

Поточний розклад електричок Семенівка - Вовчий включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 48 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Вовчий о 14 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 4 г 14 хв. Між станціями Семенівка і Вовчий цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Щирець 2(14.12), Угерсько(15.02), Гребенів(16.21), Воловець(17.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Вовчий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Вовчий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Вовчий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Вовчий – 154.2 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Вовчий складає 84.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
14.01
Вовчий
4 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
18.21
Вовчий
4 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Вовчий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Вовчий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вовчий — Семенівка