У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенкевичівка - Луцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенкевичівка - Луцьк:

Поточний розклад електричок Сенкевичівка - Луцьк включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 43 хв зі станції Сенкевичівка і прибуває на станцію Луцьк о 17 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6380 сполученням Радехів - Ківерці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Сенкевичівка і Луцьк цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Ниви-Губинські(15.48), Лаврів(16.23), Автозавод(17.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенкевичівка - Луцьк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенкевичівка Луцьк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенкевичівка - Луцьк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенкевичівка та Луцьк – 43.4 км. Ціна квитка на електричку Сенкевичівка Луцьк складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.48
Сенкевичівка
07.17
Луцьк
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6380* Радехів Ківерці 15.43
Сенкевичівка
17.12
Луцьк
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенкевичівка -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенкевичівка — Луцьк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Луцьк — Сенкевичівка