У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Горохів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горохів:

Актуальний розклад електричок по станції Горохів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Горохів з такими станціями і населеними пунктами як Ківерці, Радехів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 07 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти 98 Км, Галичини. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Горохів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ківерці - Радехів, Стоянів - Ківерці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Горохів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6370 Стоянів Ківерці 05.00 2 хв  05.02 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 10.47 1 хв  10.48 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 23.05 2 хв  23.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Горохів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Горохів