З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Горохів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Горохів:

Розклад поїздів по станції Горохів включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Ковель, Чернівці, Львів, в сумі зі станції Горохів можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Горохів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Горохів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
668Ш Чернівці Ковель 05.31 3 хв  05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 05.31 3 хв  05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 21.31 2 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 21.31 2 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Горохів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Горохів