У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сербинівці - Стодульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сербинівці - Стодульці:

Поточний розклад електричок Сербинівці - Стодульці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 04 хв зі станції Сербинівці і прибуває на станцію Стодульці о 09 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6349 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Сербинівці і Стодульці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сербинівці - Стодульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сербинівці Стодульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сербинівці - Стодульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сербинівці та Стодульці – 5.1 км. Ціна квитка на електричку Сербинівці Стодульці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Жмеринка Гречани 05.37
Сербинівці
05.42
Стодульці
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6343 Жмеринка Гречани 09.04
Сербинівці
09.08
Стодульці
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Жмеринка Гречани 17.48
Сербинівці
17.53
Стодульці
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6349 Жмеринка Гречани 21.10
Сербинівці
21.15
Стодульці
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сербинівці -Стодульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сербинівці — Стодульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стодульці — Сербинівці