З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сербинівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сербинівці:

Актуальний розклад електричок по станції Сербинівці містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сербинівці з такими станціями і населеними пунктами як Гречани, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Дубки, Стодульці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сербинівці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Гречани, Гречани - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сербинівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6357 Жмеринка Гречани 05.42 1 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
6321 Жмеринка Гречани 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6360 Гречани Жмеринка 11.10 1 хв  11.11 Курсує щоденно - переглянути
6359 Жмеринка Гречани 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6322 Гречани Жмеринка 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6358 Гречани Жмеринка 22.37 3 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сербинівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сербинівці