У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердюківка - Хмельницька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сердюківка - Хмельницька:

Поточний розклад електричок Сердюківка - Хмельницька включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 54 хв зі станції Сердюківка і прибуває на станцію Хмельницька о 15 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402 сполученням Виска - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Сердюківка і Хмельницька цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Переїзна(06.15), Берегова(06.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сердюківка - Хмельницька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сердюківка Хмельницька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сердюківка - Хмельницька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сердюківка та Хмельницька – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Сердюківка Хмельницька складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сердюківка -Хмельницька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сердюківка — Хмельницька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хмельницька — Сердюківка