У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Виска — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Виска - Ім. Тараса Шевченка номер 6402 відправляється зі станції Виска о 05.00 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6402 Виска - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Войнівка, Новомиргород, Турія, Радгоспна, Капітанівка, Будо-Макіївка, Макіївка, Богунове, Сердюківка, Переїзна, Червоний Хутір, Софіївка, Берегова, Мала Яблунівка, Хмельницька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Виска 05.00
Войнівка 05.10 1 хв  05.11 10 хв 
Новомиргород 05.26 2 хв  05.28 26 хв 
Турія 05.39 1 хв  05.40 39 хв 
Радгоспна 05.45 1 хв  05.46 45 хв 
Капітанівка 05.52 2 хв  05.54 52 хв 
Будо-Макіївка 06.02 1 хв  06.03 1 г  2 хв 
Макіївка 06.07 1 хв  06.08 1 г  7 хв 
Богунове 06.13 1 хв  06.14 1 г  13 хв 
Сердюківка 06.21 2 хв  06.23 1 г  21 хв 
Переїзна 06.31 1 хв  06.32 1 г  31 хв 
Червоний Хутір 06.39 1 хв  06.40 1 г  39 хв 
Софіївка 06.49 1 хв  06.50 1 г  49 хв 
Берегова 07.00 1 хв  07.01 2 г 
Мала Яблунівка 07.05 1 хв  07.06 2 г  5 хв 
Хмельницька 07.08 1 хв  07.09 2 г  8 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.15 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6402 Виска — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031