У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердите - 78 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сердите - 78 Км:

Поточний розклад електричок Сердите - 78 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 59 хв зі станції Сердите і прибуває на станцію 78 Км о 08 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Дебальцеве - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Сердите і 78 Км цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Сороче(19.56), 71 Км(20.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сердите - 78 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сердите 78 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сердите - 78 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 07.59
Сердите
08.46
78 Км
47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 19.45
Сердите
20.33
78 Км
48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сердите -78 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сердите — 78 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 78 Км — Сердите