У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сердите - Пелагіївський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сердите - Пелагіївський:

Поточний розклад електричок Сердите - Пелагіївський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 16 хв зі станції Сердите і прибуває на станцію Пелагіївський о 07 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Сердите і Пелагіївський цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сердите - Пелагіївський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сердите Пелагіївський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сердите - Пелагіївський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 06.16
Сердите
07.34
Пелагіївський
1 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 17.57
Сердите
19.20
Пелагіївський
1 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сердите -Пелагіївський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сердите — Пелагіївський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пелагіївський — Сердите