У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сезонна - Андріївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сезонна - Андріївка:

Поточний розклад електричок Сезонна - Андріївка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 42 хв зі станції Сезонна і прибуває на станцію Андріївка о 07 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Букине - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Сезонна і Андріївка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сезонна - Андріївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сезонна Андріївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сезонна - Андріївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сезонна та Андріївка – 9.8 км. Ціна квитка на електричку Сезонна Андріївка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6410 Савинці Харків 04.44
Сезонна
05.07
Андріївка
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 06.42
Сезонна
07.01
Андріївка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 11.17
Сезонна
11.43
Андріївка
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 14.49
Сезонна
15.12
Андріївка
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 15.58
Сезонна
16.19
Андріївка
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сезонна -Андріївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сезонна — Андріївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Андріївка — Сезонна