У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сезонна - Слобожанська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сезонна - Слобожанська:

Поточний розклад електричок Сезонна - Слобожанська включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 42 хв зі станції Сезонна і прибуває на станцію Слобожанська о 07 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Букине - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Сезонна і Слобожанська цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сезонна - Слобожанська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сезонна Слобожанська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сезонна - Слобожанська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сезонна та Слобожанська – 17.8 км. Ціна квитка на електричку Сезонна Слобожанська складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6410 Савинці Харків 04.44
Сезонна
05.21
Слобожанська
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 06.42
Сезонна
07.15
Слобожанська
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6426* Букине Харків 11.17
Сезонна
11.57
Слобожанська
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 14.49
Сезонна
15.26
Слобожанська
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 15.58
Сезонна
16.33
Слобожанська
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сезонна -Слобожанська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сезонна — Слобожанська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобожанська — Сезонна