Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 1 - Занька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Щирець 1 - Занька:

Поточний розклад електричок Щирець 1 - Занька включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 45 хв зі станції Щирець 1 і прибуває на станцію Занька о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 3 г 58 хв. Між станціями Щирець 1 і Занька цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Дмитрія(09.58), Стрий(10.51), Гребенів(12.12), Гукливий(13.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Щирець 1 - Занька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Щирець 1 Занька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Щирець 1 - Занька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 09.55
Щирець 1
13.53
Занька
3 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.45
Щирець 1
18.33
Занька
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Щирець 1 -Занька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Щирець 1 — Занька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Занька — Щирець 1