У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1:

Актуальний розклад електричок по станції Щирець 1 містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щирець 1 з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 00 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Дмитрія, Щирець 2, Задорожна, Миколаїв-Дністровський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щирець 1 відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Львів - Трускавець, Трускавець - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.59 1 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щирець 1