У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1:

Актуальний розклад електричок по станції Щирець 1 містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щирець 1 з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Дмитрія, Щирець 2, Миколаїв-Дністровський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щирець 1 відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Львів - Трускавець, Трускавець - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1 відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Щирець 1 - Львів від 22.00 грн. (33.0 км)

  • Щирець 1 - Мукачево від 100.00 грн. (184.4 км)

  • Щирець 1 - Трускавець від 50.00 грн. (82.4 км)

  • Щирець 1 - Стрий(всі вокзали) від 27.00 грн. (48.6 км)

  • Щирець 1 - Чоп від 130.00 грн. (226.4 км)

  • Щирець 1 - Воловець від 75.00 грн. (133.8 км)

  • Щирець 1 - Свалява від 84.00 грн. (159.2 км)

  • Щирець 1 - Миколаїв-Дністровський від 12.99 грн. (18.7 км)

  • Щирець 1 - Славське від 58.00 грн. (107.8 км)

  • Щирець 1 - Дрогобич від 41.00 грн. (72.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.39 1 хв  13.40 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6011* Львів Трускавець 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щирець 1