У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сороче - Чорнухине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сороче - Чорнухине:

Поточний розклад електричок Сороче - Чорнухине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Сороче і прибуває на станцію Чорнухине о 08 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 35 хв. Між станціями Сороче і Чорнухине цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Сердите(17.56), 33 Км(19.10), Кумшацький(19.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сороче - Чорнухине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сороче Чорнухине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сороче - Чорнухине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 06.05
Сороче
08.35
Чорнухине
2 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 17.46
Сороче
20.21
Чорнухине
2 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сороче -Чорнухине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сороче — Чорнухине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чорнухине — Сороче