У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнухине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорнухине:

Актуальний розклад електричок по станції Чорнухине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорнухине з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 32 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Майданчик 2, Рідкодуб. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорнухине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Іловайськ, Іловайськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорнухине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 05.31 1 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 08.53 1 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.12 1 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 20.31 1 хв  20.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорнухине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорнухине