У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнухине - Сороче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорнухине - Сороче:

Поточний розклад електричок Чорнухине - Сороче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 42 хв зі станції Чорнухине і прибуває на станцію Сороче о 08 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Дебальцеве - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 33 хв. Між станціями Чорнухине і Сороче цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Рідкодуб(17.32), Розсипна(18.10), Постникове(19.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорнухине - Сороче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорнухине Сороче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорнухине - Сороче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 05.42
Чорнухине
08.09
Сороче
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 17.23
Чорнухине
19.56
Сороче
2 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорнухине -Сороче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорнухине — Сороче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сороче — Чорнухине